Pralni stroj Candy Pro Wash 500 z zgornjim polnjenjem TCA474TM5-S ima zmogljivost pranja 7 kg in hitrost ožemanja 1400 obratov/min. Pralni stroj se uvršča v energijski razred A, ponaša se z inverter motorjem, ki zagotavlja tišje delovanje, izjemno zmogljivost in daljšo življenjsko dobo. Poleg klasičnega upravljanja z vrtečim gumbom ima stroj na voljo tudi možnost upravljanja s pametnim telefonom preko wi-fi povezave z aplikacijo hOn. Opremljen je z napredno funkcijo KG detektor, ki oceni količino perila ter prilagodi čas pranja in porabo vode ter energije. Pralni stroj ima možnost podaljšanja jamstva na skupno 5 let, registrirajte svoj aparat na spletni strani: https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/.
Pralni stroj CANDY TCA474TM5-S, TOP LOADER, 7kg, A
368,84 €
3 in stock
| Weight | 59,5 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Candy |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_2028272.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_2028272_SL.pdf |
| Specifikacije | https://www.candy-home.com/sl_SI/pralni-stroji-z-zgornjim-polnjenjem/31020185/tca474tm5-s/ |
| Zmogljivost pranja | 7 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 79 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | DA |
| Glasnost med ožemanjem | do 79 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Zamik vklopa dodatno | 0-24h |
| Varovalo za otroke | – |
| Tehnologija pranja | MPS sistem. Volumen bobna: 46 l. 16 programov pranja. KG detektor. Odpiranje bobna – Gentle Touch. |
| Posebni programi | Bombaž, Eco 40-60, Jeans, Volna/ročno pranje, Sintetika in barvno, Izpiranje, Izčrpavanje in ožemanje, Občutljivo perilo 59', Higienski intenzivni 59', |
| Posebni programi dodatno | Mešano in barvno 59', Popoln bombaž 59', Šport intenzivni 39', Hitri 14' 30' 44', Poseben 49'. |
| Upravljanje na daljavo | Da |
| Upravljanje na daljavo dodatno | Wi-fi + Bluetooth povezljivost |
| Mere (Š x V x G) | 410 x 860 x 600 mm |
| Teža | 58 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Možnost podaljšanega jamstva na skupno 5 let z registracijo na https://www.candy-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |






















Reviews
There are no reviews yet.