Xiaomi Smart Temperature and Humidity Monitor 3 Spremljajte temperaturo in vlažnost v realnem času ter poskrbite za udobje in zdravje vaše družine. Ta pametni monitor se ponaša z velikim, večfunkcijskim LCD zaslonom, ki hkrati prikazuje temperaturo, vlažnost, čas, datum in stopnjo udobja (prikazano z emotikoni). Opremljen je z industrijskim visoko natančnim digitalnim senzorjem Sensirion, ki zazna že najmanjše spremembe (do 0,1°C in 1% RH). Zaradi zasnove z izjemno nizko porabo energije nudi dolgo življenjsko dobo baterije, do 1,5 leta. S povezavo na aplikacijo Xiaomi Home preko Bluetooth Mesh prehoda omogoča pametno avtomatizacijo (npr. samodejni vklop grelnika ali vlažilca zraka) in spremljanje zgodovinskih podatkov o nihanjih temperature in vlažnosti. Enostavna namestitev, primeren za postavitev na mizo ali montažo na steno.
Pametni merilnik temperature in vlažnosti Xiaomi 3
19,47 €
10 in stock
| Weight | 0,1348 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Xiaomi |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-smart-temperature-and-humidity-monitor-3/ |
| Tip produkta | Senzorji |
| Tip produkta dodatno | Xiaomi pametni merilnik temperature in vlažnosti 3 |
| Osnovne informacije | Povezljivost: Bluetooth 5,0 BLE, Baterija: CR2450 |
| Mere (Š x V x G) | 79,6 x 70,2 x 14,5mm |
| Teža | 72g |
| Dodatne informacije | Območje in natančnost vlage: 0% RH do 99% RH, 1% območje temperature temperature: 0°C do 60°C |
| Garancija v mesecih | 12 |












Reviews
There are no reviews yet.