Univerzalni ovitek za tablične računalnike velikosti 9/11″, iz recikliranih materialov, z elastičnim trakom za zapiranje in elastičnimi nosilci (UES sistem).
Ovitek PORT Yosemite ECO 9-11″
37,48 €
5 in stock
| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 2L |
| Velikost dodatno | do 11" |
| Posebnosti | / |
| Notranje mere | 17,8 x 25,8 x 0,75 cm (od 9" – 11") |
| Zunanja mere | 19,5 x 26,5 x 1,6 cm |
| Dodatne informacije | / |
| Teža | 254 g |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Material | |
| Velikost | |
| Barva |
















Reviews
There are no reviews yet.