TORINO ovitek je zaščita za prenosnike in hibridne računalnike. Njen šik in kvaliteten dizajn so oblikovalci oblikovali v kreativnem studiu v Parizu. Ima barvno bombažno zunanjost in notranjost iz neoprena, ki se popolnoma prilega obliki vašega prenosnega računalnika. Z lahkoto zdrsne v nahrbtnik ali eno od torb iz naše ponudbe izdelkov. Ima dve zadrgi za odpiranje.
Ovitek PORT Sleeve Torino II 13/14″, črn
44,98 €
5 in stock
| Weight | 0,36 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 2L |
| Posebnosti | trendy ovitek izdelan iz neoprena, notranjost izdelana iz materiala, ki preprečuje praske |
| Notranje mere | 33 x 23 x 2,5 cm |
| Zunanja mere | 33,5 x 29 x 2,5 cm |
| Dodatne informacije | / |
| Teža | 156 g |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Material | |
| Velikost | |
| Barva |












Reviews
There are no reviews yet.