Ovitek Portland nudi optimalno zaščito saj je še dodatno oblazinjen s 7mm peno. Zunanji del je iz trpežnega poliestra, notranjost pa iz mehkega velurja.
Ovitek PORT Portland 13/14″
22,49 €
4 in stock
| Weight | 0,18 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | |
| Posebnosti | dodatno oblazinjen ovitek za optimalno zaščito |
| Notranje mere | 33 x 23 x 2,5 cm |
| Zunanja mere | 37 x 26 x 3 cm |
| Dodatne informacije | / |
| Teža | 150 g |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Material | |
| Velikost | |
| Barva |














Reviews
There are no reviews yet.