Univerzalen ovitek NOUMEA je namenjen zaščiti tabličnih računalnikov. Ima edinstven sistem zaščite: koncept UES (Universal Elastic System). Štirje zelo odporni elastični trakovi so nameščeni znotraj ohišja. Tablico lahko postavite v video ali tipkovni način. Vhod za napajanje ostane dostopen. Zunanji material je poliuretan, ki je mehak na dotik in predvsem vodoodporen, kar nudi tabličnemu računalniku dodatno zaščito pred vlago.

Ovitek PORT Noumea II Slimclear ECO IPAD, siv
52,48 €
5 in stock
| Weight | 0,312 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 2L |
| Specifikacije | https://www.portdesigns.com/en/15906-folio-universel-pour-tablette-911.html |
| Velikost | 22,8 cm (9") – 25,65 cm (10,1") |
| Velikost dodatno | do 11" |
| Barva | črna |
| Posebnosti | / |
| Material | poliuretan |
| Notranje mere | 17,8 x 25,8 x 0,75 cm (9" – 11") |
| Zunanja mere | 19,5 x 27 x 1 cm |
| Dodatne informacije | / |
| Teža | 268 g |
| Garancija v mesecih | 24 |








Reviews
There are no reviews yet.