DELL AC 65W USB-C (450-BFFL) je kompakten in zanesljiv napajalnik za Dell prenosnike z USB-C priključkom. Zagotavlja do 65 W moči za učinkovito polnjenje in delovanje naprave, podpira Power Delivery ter je primeren za uporabo doma, v pisarni ali na poti. Zaradi majhne teže in univerzalne združljivosti je idealna izbira kot nadomestni ali dodatni adapter.
Napajalnik DELL AC 65W Type-C
53,07 €
10 in stock
| Weight | 0,48 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-65w-usb-c-ac-adapter/apd/450-bffp/pc-accessories |
| Vrsta dodatka | Napajalniki |
| Osnovne informacije | primeren za večino Dell-ovih prenosnikov, ki podpirajo USB-C napajanjem do 65 W |
| Dodatne informacije | konektor USB-C, črne barve |
| Teža | 200g |
| Mere (Š x V x G) | 110 x 50 x 28mm |
| Garancija v mesecih | 12 M |












Reviews
There are no reviews yet.