PORT Designs PRO MONTREAL nahrbtnik 15.6″/16″ je eleganten in funkcionalen poslovni nahrbtnik, zasnovan za sodobne uporabnike, ki potrebujejo varno, udobno in organizirano rešitev za prenašanje prenosnika ter vsakodnevne opreme. Opremljen je z oblazinjenim predalom, ki zanesljivo ščiti prenosnike velikosti do 15.6″/16″, ter več dodatnimi žepi za dokumente, polnilce, miško in druge dodatke. Sprednji žepi omogočajo hiter dostop do najnujnejših predmetov. Hrbtna stran in naramnice sta ergonomsko oblazinjeni ter omogočata udobno nošenje tudi pri daljših poteh. Nahrbtnik je izdelan iz kakovostnih in trpežnih materialov, ki zagotavljajo dolgotrajno uporabo in dobro zaščito vsebine. Idealen je za poslovno okolje, študij ali potovanja – kjerkoli potrebujete zanesljiv, urejen in moderen nahrbtnik.
| Weight | 0,64 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Specifikacije | |
| Barva | siva |
| Material | poliester |
| Notranje mere | 38,6 x 26,7 x 3 cm |
| Zunanje mere | 33 x 50 x 20 cm |
| Teža | 1,2 kg |
| Dodatne informacije | 24L |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Velikost | |
| Gaming |












Reviews
There are no reviews yet.