Manhattan nosilci so izdelani v skladu z VESA standardi in so iz kakovostnih materialov. Vsako verzijo nosilca testirajo z trojno nosilno težo in mora držati pozicijo vsaj eno uro. Med testiranjem ne sme nastati nobena deformacija ali razpoka na samem nosilcu. Vse verzije, ki opravijo test, nato samozavestno prodajajo potrošnikom.
Multimedijski voziček 37”-86” MANHATTAN, 50kg, naklon +5° do -12°, sive barve
523,23 €
4 in stock
| Weight | 24,23 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Manhattan |
| Garancija | 36M |
| YouTube Video ID | zeaH0kc6dcU&feature=emb_logo |
| Gibljivost nosilca dodatno | +5° do -12°naklona, 90° rotacije in nastavitev višine |
| Maksimalna nosilnost dodatno | Zaslon: do 50 kg, polica: do 5 kg |
| VESA | 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400, 600 x 400 |
| Material | jeklo |
| Dodatne informacije | polica: 430 x 290 mm, polica za kamero: 285 x 230 mm |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Vrsta nosilca | |
| Namestitev nosilca | |
| Gibljivost nosilca | |
| Velikost zaslona | |
| Največja nosilnost |




























Reviews
There are no reviews yet.