Z monitorjem HP Series 5 Pro 23,8″ FHD lahko svoj delovni dan še bolje izkoristite. S prefinjeno vizualno jasnostjo in prilagodljivim udobjem, ki sta vgrajena v elegantno in sodobno zasnovo, ustvarite nastavitev, ki ustreza vašemu načinu dela, ne glede na to, kje delate.
Monitor HP Series 5 Pro 23.8 FHD – 524pf FHD (1920 x 1080 @ 100 Hz) 350nit, 16:9
230,40 €
10 in stock
| Weight | 6,8 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2000328.pdf |
| Velikost zaslona | 60,45 cm (23,8") |
| Velikost zaslona dodatno | Osvetlitev robov; WLED, IPS |
| Ločljivost | 1920 x 1080 ( FHD ) |
| Ločljivost dodatno | 16:9 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Nastavljiv po višini dodatno | do 15 cm |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x DP 1.2, 1x HDMI 1.4, 4x USB Type-A |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | 350 nitov |
| Kontrast | 10000000 : 1 dinamično (zaslon), 1500:1 |
| Odzivni čas | 5 ms (s spremenjeno frekvenco) |
| Velikost pike | 0,28 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Število barv in barvni gamut | 16,7 milijonov, 100% sRGB |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +23°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| Barva | ekran črn, stojalo srebrn; bleščeče črn |
| Energijski razred | C, 12 kWh/1000h, , 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 53,94 x 50,32 x 18,95 cm |
| Mere brez stojala | 53,94 x 31,43 x 4,72 cm |
| Teža | Teža s stojalom: 4,9 kg; (teža brez stojala: 3,27 kg) |
| Dodatne informacije | Energy Star, odprtina za varnostno ključavnico |
| Priloženo | Kabel DP, kabel HDMI, garancijska kartica, kabel USB tipa B v A, plakat za hitro namestitev, napajalni kabel (AC) |
| Garancija v mesecih | 36 |






















Reviews
There are no reviews yet.