Profesionalna brezžična miška s tehnologijo Bluetooth® pri 2,4 GHz ima vgrajeno USB-C polnilno baterijo. Tehnologija FreeWheel omogoča izjemno hitro in natančno pomikanje po zaslonu, medtem ko vam funkcija navigacije levo/desno omogoča udobno upravljanje. Omogoča povezavo s tremi ločenimi napravami (1 prek tehnologije 2,4 GHz in 2 prek Bluetooth®). Nastavljiv optični senzor z ločljivostjo 1000/1600/2400/3200 DPI vam omogoča prilagajanje občutljivosti miške po vaših željah. Kliki so tihi. Z optimizacijo življenjske dobe baterije, ki vključuje stanje pripravljenosti in tipko VKLOP/IZKLOP, vam ta miška prinaša brezskrbno delo in dolgotrajno uporabo.
Miška PORT EXPERT BT, polnilna
62,99 €
5 in stock
| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | https://portdesigns.com/en/mouse/expert-bluetooth-mac-rechargeable-mouse |
| Tipalo | optična |
| Ločljivost | 1000 – 3200 dpi |
| Število gumbov | 6 + drsno kolesce |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | polnilna 500mAh |
| Mere (Š x V x G) | 10,5 x 6,1 x 3,9 cm |
| Teža | 108 g |
| Dodatne informacije | USB-C vhod za polnjenje |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Vrsta povezljivosti | |
| Velikost miške | |
| Gaming miška |




























Reviews
There are no reviews yet.