Ergonomska miška z nagnjeno obliko, izboljša udobje uporabe in zmanjša napetost zapestja in podlakti. Primerna le za desničarje. Opremljena je z brezžično tehnologijo 2,4 Ghz, Bluetooth®, z USB-A, USB-C sprejemnikom in polnilno baterijo ter USB polnilnim kablom. Njegov sistem »plug & play« omogoča hitro in enostavno uporabo. Izkoristite tudi nastavljiv optični senzor za optimalno natančnost: 800/1200/1600 DPI. Združljiva je z operacijskim sistemom Windows in Mac OS. Prevzemite nadzor s 5 tipkami in drsnim kolesom: desni / levi klik, sredinski in naprej / nazaj.
Miška PORT ergonomska, polnilna, BT
55,99 €
2 in stock
| Weight | 0,16 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 2L |
| Vrsta povezljivosti | bluetooth |
| Velikost miške | velika (nad 10 cm) |
| Gaming miška | Ne |
| Tipalo | optična |
| Ločljivost | 8000/1200/1600/2400 dpi |
| Število gumbov | 5 |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | polnilni kabel USB-C 1,5m |
| Baterija (napajanje) | polnilna baterija |
| Mere (Š x V x G) | 11,1 x 8,3 x 6,9 cm |
| Teža | 109 g |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 24 |












Reviews
There are no reviews yet.