Polnilna brezžična miška z dvojno, 2.4GHz ali Bluetooth, povezljivostjo. Pet nastavljivih stopenj hitrosti omogoča optimalno natančnost. Brezžična tehnologija 2.4GHz ponuja svobodo gibanja do 20 metrov in do 10 metrov Bluetooth povezava. Združljiva je s sistemom Windows, Mac OS, Chrome OS in Android.
Miška PORT BUSINESS WL+BT, USB-A / C, polnilna
69,98 €
5 in stock
| Weight | 0,13 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | PORT Designs |
| Garancija | 3L |
| Specifikacije | |
| Vrsta povezljivosti dodatno | brezžična |
| Tipalo | optično |
| Ločljivost | 1000 – 3200 dpi |
| Število gumbov | 6 + drsni kolešček |
| Barva | črna |
| Dolžina kabla | napajalni kabel |
| Baterija (napajanje) | polnilna |
| Mere (Š x V x G) | 11 x 7,3 x 4,2 cm |
| Teža | 108 g |
| Dodatne informacije | brezžična tehnologija: domet 20 m; Bluetooth tehnologija: domet 10 m |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Vrsta povezljivosti | |
| Velikost miške | |
| Gaming miška |












Reviews
There are no reviews yet.