Delajte nemoteno z vsestransko in prilagodljivo miško, ki je izdelana odgovorno. Izboljšajte svojo izkušnjo tako, da povežete največ dve napravi in prenesete vsebino med operacijskimi sistemi. Bodite najboljši s programabilnimi gumbi, ergonomsko zasnovo in življenjsko dobo baterije, ki deluje do 24 mesecev. Poleg tega uživajte v svobodi dela na večini površin s tehnologijo senzorja za več površin.
| Weight | 0,21 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 1L |
| Specifikacije | https://ssl.www8.hp.com/emea_middle_east/en/products/oas/product-detail.html?oid=2100833461 |
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | USB Type-A Port + Bluetooth |
| Velikost miške | velika (nad 10 cm) |
| Gaming miška | Ne |
| Tipalo | optično |
| Ločljivost | do 4000 dpi |
| Število gumbov | 5 ( 4 programibilni) |
| Barva | črna |
| Baterija (napajanje) | 1 AA baterija priložena |
| Mere (Š x V x G) | 115,41 x 74,16 x 40,29 mm |
| Teža | 0.0782 kg |
| Garancija v mesecih | 12 |


















Reviews
There are no reviews yet.