Manjša, brezžična miška NX-7000 je namenjena tako levičarjem kot desničarjem. Deluje skoraj na vsaki površini. Ko ste na poti lahko shranite USB sprejemnik na spodnji strani miške
| Weight | 0,14 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Genius |
| Garancija | 12M |
| Tipalo | BlueEye |
| Ločljivost | 1200 dpi |
| Število gumbov | 3 |
| Barva | rdeča |
| Dolžina kabla | / |
| Baterija (napajanje) | 1x AA |
| Mere (Š x V x G) | 58 x 100 x 39 mm |
| Teža | 80g |
| Dodatne informacije | USB sprejemnik deluje tudi pri ostalih Genius NX miškah |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Vrsta povezljivosti | |
| Velikost miške | |
| Gaming miška |









Reviews
There are no reviews yet.