Podpira hitro polnjenje PD, Največja izhodna moč 20 W. Uživajte v še hitrejšem polnjenju. Polnilnik podpira več protokolov hitrega polnjenja z zmogljivim, običajnim priključkom USB-C Klasična, bela estetika Prenosna in enostavna za shranjevanje, tehta le 43,8 g
Mi 20W polnilnik (tip C)
18,42 €
10 in stock
| Weight | 0,12 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Xiaomi |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Osnovne informacije | Mi 20W polnilnik (tip C) |
| Dodatne informacije | USB-C izhod, 5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A, največja izhodna moč 20 W |
| Teža | 43,3g |
| Mere (Š x V x G) | 30 x 22,5 x 43 mm |
| Garancija v mesecih | 12 |


















Reviews
There are no reviews yet.