Hiter 24-iglični, 80-stolpčni matrični tiskalnik, ki ponuja izredno zanesljivost in izjemno nizke skupne stroške lastništva. LQ-590II je matrični tiskalnik, zasnovan za hitro in zanesljivo tiskanje velikih količin dokumentov. Nadgradite obstoječe matrične tiskalnike z našim najnovejšim modelom, ki je zdaj skladen s standardom Energy Star in omogoča izjemno nizke skupne stroške lastništva.
| Weight | 9,29 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | https://www.epson.si/products/printers/dot-matrix-printers/lq-590iin |
| Maksimalna dimenzija tiskanja | A4 |
| Število iglic | 24 |
| Povezljivost | Mreža |
| Povezljivost dodatno | , USB, paralelni |
| Tiskanje več kopij | 1 izvirnik + 6 kopij |
| Hitrost tiskanja | do 550 znak/s |
| Podajanje papirja | posamezen list spredaj in zadaj, brezkončni papir spredaj in zadaj, izhod papirja zadaj |
| Neskončni papir | da |
| Tabela znakov | PC437, PC708, PC720, PC850, PC858, PC864, PCAR864, ISO-8859-15, Roman 8, Italic |
| Mere (Š x V x G) | 437 x 177 x 375 mm |
| Teža | 7,2 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |









Reviews
There are no reviews yet.