Hoover HE330ALG 011, je kompakten in okreten sesalnik z vrečko, ki vedno odlično opravi svoje delo in je idealen za tudi za zelo majhne prostore. Udobje sesanja zagotavljajo prilagodljiva teleskopska cev, samodejno navijanje kabla, indikator polnosti vrečke in 360° vrtljiva cev. H-ENERGY 300 uporablja poseben pralni filter HEPA H13, ki zadržuje alergene in poskrbi za odlično kakovost zraka ter EPA vrečko s kar 3,5 l volumnom, ki zmanjšujejo neprijetne vonjave. Paket vključuje 3 vrečke. Zaradi svoje edinstvene zasnove je H-ENERGY 300 enostaven za shranjevanje, tudi v omari. Sistem Nanopack™ omogoča, da se cev, teleskopska cev in krtača pravilno prilegajo izdelku. H-ENERGY 300 je kompaktnih dimenzij in omogoča lažje shranjevanje saj potrebuje le 58cm. Zahvaljujoč sistemu za avtomatsko odstranjevanje vrečk ni stika s prahom. Preprosto pritisnite gumb, da vrečko sprostite na popolnoma higienski način. Idealno za alergike in astmatike.
Sesalnik z vrečko HOOVER HE330ALG 011, 850 W + PET krtača
161,87 €
10 in stock
| Weight | 6,9 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Hoover |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | https://www.hoover-home.com/sl_SI/klasicni-sesalniki/39002254/he330alg-011/ |
| Vrsta sesanja | Vrečka |
| Vrsta sesanja dodatno | Kapaciteta vrečke za prah: 3,5 l. Model vrečke: H91. |
| Moč sesanja | 850 W |
| Osnovne informacije | Pralni HEPA filter H13. Barva: petrol zelena. Glasnost: 72 dB. |
| Osnovne informacije dodatno | Delovni radij: 9 m. |
| Dodatne informacije | 360° vrtljiva cev. Teleskopska cev. Avtomatsko navijanje kabla. Prikazovalnik polnosti vrečke. |
| Dodatne informacije dodatno | Krtača za vse površine, s prilagodljivostjo za vse vrste tal. Krtača za parket, za nežno sesanje vašega parketa. Mini turbo krtača za odstranjevanje alergenov. 2 v 1 nastavek za sesanje rež in prahu. |
| Mere (Š x V x G) | 432 x 244 x 275 mm |
| Teža | 5,4 kg |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.