SensiCare+ s senzorjem teže je naša najnaprednejša rešitev, ki prilagodi program posamezni količini perila in tako v optimalnem času opere in posuši oblačila. Prihrani do 40 % energije in vode na pranje.* Stroj vam na zaslonu prikazuje težo perila, da boste točno vedeli, koliko perila je v stroju. Od suhega do suhega v samo treh urah s programom One GO 3h/3kg. Čista in suha oblačila na zahtevo z enim brezhibnim postopkom. DelicateCare pralno-sušilni stroj z našo najnaprednejšo tehnologijo toplotne črpalke posuši tkanine pri polovični temperaturi.* Z natančnim premikanjem opere in posuši volno, oblačila za zunanjo uporabo in celo ohrani obliko občutljivih svilenih tkanin.** Nežno in temeljito pranje ter sušenje. (*Na podlagi notranjih preizkusov primerjave najvišje temperature zraka bobna na vhodu v toplotno črpalko z običajnim kondenzatorskim pralno-sušilnim strojem. **V primerjavi s sušenjem na zraku.)
Pralno sušilni stroj Electrolux EW9WN161BCE, toplotna črpalka, 10+6 kg
2.467,74 €
Out of stock
| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Electrolux |
| Garancija | 24M |
| Specifikacije | https://www.electrolux.si/laundry/laundry/washer-dryers/free-standing-washer-dryer/ew9wn161bce/ |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washerdriers2019/Label_2193309.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washerdriers2019/Fiche_2193309_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 10 kg |
| Zmogljivost sušenja | 6 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja in sušenja | B |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Največja hitrost ožemanja | 1600 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja in sušenja | 206 kWh |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 51 kWh |
| Glasnost med ožemanjem | 76 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | SensiCare+® – prilagodi trajanje in intenzivnost cikla glede na količino in vrsto perila |
| Upravljanje na daljavo | Da – vgrajen WiFi |
| Mere (Š x V x G) | 597 x 870 x 636, maks globina 660 mm |
| Teža | 98 kg |
| Dodatne informacije | Sušenje Sensor Dry z nadzorom vlage ali Časovno določeno sušenje Time Dry, Eco 40–60, Bombaž, Sintetika, Občutljivo perilo, Svila, Volna/Ročno pranje, |
| Dodatne informacije dodatno | Pranje in sušenje 3 kg/3 h, Parni FreshScent, Izpiranje, Ožemanje/Črpanje vode , App programi: Športna oblačila, Jeans, Kašmir s paro, Jakne s polnilom, Protialergijski, Čiščenje bobna, Posteljnina, Mikrofibra, Brisače, Flis, Delovna oblačila |
| Garancija v mesecih | 24 |






















Reviews
There are no reviews yet.