Pralno-sušilni stroj TCL CP1012SA0 je zasnovan za pranje in sušenje perila, odlikujejo pa ga različni programi in nastavitve za različne vrste tkanin in stopnjo umazanije. Vključuje več programov pranja in sušenja za različne vrste tkanin in potreb po perilu. Ima 25 minutni program za odstranitev vonjav in bakterij. Ponuja možnost dodajanja pozabljenega perila med pranjem. Direct Drive Motor – Daljša življenjska doba, večja zanesljivost in manj hrupa. Air Refresh – Osvežite in zmehčajte svoja oblačila z ustvarjanjem mikropare, ki prodre v vlakna in tako odstrani neprijetne vonjave ter uniči običajne bakterije. Spray Wash – Sistem samodejnega čiščenja se aktivira ob koncu vsakega cikla pranja in očisti tesnilo vrat. Ciljno usmerjeni močni curki vode sperejo ostanke detergenta in pene ter tako zagotovijo bolj higienično pranje vašega perila. Dodajanje oblačil – Dodajte vse zamujene ali pozabljene predmete med pranjem. Direct Drive Motor – 10 letna garancija ob registraciji na: https://www.tcl.com/sl/sl/extended-warranty najkasneje v 30 dneh od nakupa. Garancija 2+3 leta ob registraciji na: https://tcl-promotion.com/sl/ najkasneje v 30 dneh po nakupu.
| Weight | 73 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | TCL |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washerdriers2019/Label_2342039.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washerdriers2019/Fiche_2342039_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 10 kg |
| Zmogljivost sušenja | 6 kg |
| Razred energijske učinkovitosti pranja in sušenja | E |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Največja hitrost ožemanja | 1200 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | Da |
| Inverter motor dodatno | Smart Direct Drive Motor – 10 letna garancija ob registraciji na: https://www.tcl.com/sl/sl/extended-warranty . |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja in sušenja | 377 kWh |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 51 kWh |
| Glasnost med ožemanjem | 62/72 dB |
| Zamik vklopa | Da |
| Zamik vklopa dodatno | do 24h. |
| Varovalo za otroke | Da |
| Tehnologija pranja | EBS (Sistem za odstranjevanje bakterij), Air Wash, Spray Clean, Magic Flow, |
| Tehnologija pranja dodatno | Steam Wash, Drum Clean, Honeycomb Drum. |
| Upravljanje na daljavo | Ne |
| Mere (Š x V x G) | 595 x 850 x 628 mm |
| Mere (Š x V x G) dodatno | Bruto dimenzije (Š x V x G): 673 x 890 x 687 mm |
| Teža | 70 kg |
| Teža dodatno | Bruto teža: 73 kg |
| Dodatne informacije | Programi: Eco 40–60, Hitri program (15 min), Bombaž, Volna, Mešano perilo, Posteljnina (para), Allergy Care (para), |
| Dodatne informacije dodatno | Izpiranje + ožemanje, Čiščenje bobna, Pranje + sušenje. |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Za podaljšanje garancije 2+3 je potrebna registracija na https://tcl-promotion.com/sl/ najkasneje v 30 dneh po nakupu. |
























Reviews
There are no reviews yet.