Odkrijte pralni stroj Hoover iz linije H/Care 300 H3W 49SBL10H-S z zmogljivostjo pranja 9 kg in hitrostjo ožemanja do 1400 obratov/min. Pralni stroj se uvršča v energijski razred A-35% in ima na voljo 16 programov. Pralni stroj se ponaša z inverter motorjem, ki zagotavlja visok izkoristek električne energije, večjo zanesljivost in daljšo življenjsko dobo ter poskrbi za tišje delovanje. Tehnologija ProCare Wash z edinstvenim sistemom vbrizgavanja vode zagotavlja enakomerno, hitro in učinkovito izpiranje ter optimalno nego vseh vrst tkanin – tudi pri hitrih programih pranja. S tehnologijo Clean Shield™ vaš pralni stroj ostane svež in higienično čist. Tesnilo vrat je zaščiteno pred plesnijo in bakterijami, sistem Smart Spray ohranja steklo vrat brezhibno čisto, program za čiščenje bobna pri 60 °C pa poskrbi, da je vsako pranje sveže in brez neprijetnih vonjav. Pri določenih ciklih pranja se aktivira para, ki deluje tako, da gladi gube na mokrih oblačilih in posledično skrajša čas likanja. Para obnovi in osveži vlakna ter odstranjuje neprijetne vonjave. Avtomatski program SAMODEJNA NEGA: H/Care 500 je opremljen z naprednim algoritmom, ki izračuna in samodejno nastavi najprimernejši program, količino detergenta, vode in časa glede na vrsto tkanin in obremenitev. Občutite svobodo pranja s programom VSE V ENEM 49′, ki omogoča skupno pranje različnih vrst tkanin v samo 49 minutah, tudi pri polni polnitvi. Z registracijo na spletni strani https://www.hoover-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/ podaljšajte jamstvo aparata na skupno 5 let.
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Hoover |
| Garancija | 24M |
| Energijska nalepka | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_2620654.pdf |
| Informacijski list | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_2620654_SL.pdf |
| Zmogljivost pranja | 9 kg |
| Zmogljivost pranja dodatno | H/Care 300 |
| Razred energijske učinkovitosti pranja | A |
| Razred energijske učinkovitosti pranja dodatno | -35% |
| Poraba energije na 100 ciklov pranja | 32 kWh |
| Največja hitrost ožemanja | 1400 |
| Globina do 50 cm | Ne |
| Inverter motor | DA |
| Glasnost med ožemanjem | 72 dB |
| Zamik vklopa | DA |
| Zamik vklopa dodatno | Od 0-24h. |
| Varovalo za otroke | – |
| Tehnologija pranja | 16 programov. Parni programi. Funkcija proti mečkanju. Možnost predpranja. Možnost dodatnih izpiranj. |
| Posebni programi | Tehnologija ProCare Wash. AI Silent Motion – zazna vrtenje bobna in zmanjša vibracije. |
| Upravljanje na daljavo | NE |
| Mere (Š x V x G) | 595 x 850 x 521 mm |
| Teža | 61 |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Garancija v mesecih dodatno | Podaljšanje jamstva na skupno 5 let z registracijo na: https://www.hoover-home.com/sl_SI/podaljsanje-garancije/. |






















Reviews
There are no reviews yet.