ompakten napajalnik ASUS 65W USB-C Adapter je 65-vatni AC napajalnik s priključkom USB Type-C. Zasnovan je posebej za prenosne računalnike ASUS, ki podpirajo polnjenje preko vmesnika USB-C, in predstavlja zanesljivo ter prenosno rešitev za napajanje na poti.
Napajalnik ASUS 65W USB-C, AC65-00 (A23-065N1A) ADAPTER EU
38,57 €
10 in stock
| Weight | 0,425 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | |
| Garancija | 12M |
| Specifikacije | |
| Vrsta dodatka | Napajalniki |
| Vrsta dodatka dodatno | 65W Type-C |
| Osnovne informacije | 45W – 65W, EU model, (3A – 3.25A, 15V – 20V) |
| Osnovne informacije dodatno | 5V/3A, 9V/3A, 15V/3A in 20V/3,25A |
| Dodatne informacije | Over Voltage Protection (OVP), Over Current Protection (OCP), Over Temperature Protection (OTP) and Short Circuit Protec |
| Dodatne informacije dodatno | Over Temperature Protection (OTP) and Short Circuit Protecion (SCP) |
| Teža | 220,0g |
| Mere (Š x V x G) | 63*63*28.5mm (brez nap.kabla) |
| Garancija v mesecih | 12 |












Reviews
There are no reviews yet.