Hoover predstavlja HF3 PRO, multifunkcijski baterijski sesalnik, ki zagotavlja učinkovito sesanje in pobiranje prahu ter smeti. Zasnovan je tako, da z veliko zmogljivostjo in orodji na ohišju zagotavlja čiščenje brez napora. Motorizirana krtača ima našo tehnologijo ANTI-TWIST™, ki radikalno zmanjšuje ovijanje las in omogoča vzdrževanje brez težav, LED osvetlitev pa pripomore k lažjemu in natančnejšemu čiščenju. Postaja za sesalnik HF3 PRO po vsakem čiščenju samodejno izprazni posodo za prah, hkrati pa napravo tudi polni. Kompaktna zasnova omogoča, da jo brez težav umestite v kateri koli kotiček vašega doma. Sesalnik je opremljen z našim ekskluzivnim sistemom ANTI-TWIST™, ki preprečuje, da bi se lasje in dlake hišnih ljubljenčkov med sesanjem navijali okoli krtače. Dostop do krtače, da jo lahko hitro in brez težav odstranite, je enostaven. Zgornje okno se preprosto odpre in tako omogoča vzdrževanje brez težav. S sistemom dvojnega čiščenja robov krtača učinkovito pobere prah ob obeh straneh, kar omogoča temeljito čiščenje robov in talnih letev. Se morate med sesanjem odzvati na telefonski klic? Ni problema! HF3 PRO lahko po potrebi začasno parkirate v navpičnem položaju. Vendar če sesalnik ostane brez nadzora, ga je potrebno shraniti na stenski nosilec. Sesalnik zagotavlja do 60 minut delovanja baterije v ročnem Eco načinu, do 30 minut delovanja v standardnem načinu ter do 15 minut delovanja v turbo načinu. Sesalnik odlikuje tehnologija za brezkontaktno praznjenje posode za prah, saj le s pritiskom na gumb spraznite celotno posodo za prah in umazanijo. Uživajte v popolni brezskrbnosti brez neposrednega stika s prahom. Zahvaljujoč polnilni postaji s prostorno 3-litrsko vrečko za prah lahko sesalnik uporabljate do 100 dni* brez potrebe po praznjenju.
Multifunkcijski baterijski sesalnik HOOVER HF350HP 011 (400 W)
389,18 €
2 in stock
| Weight | 9,4 kg |
|---|---|
| Blagovna znamka | Hoover |
| Garancija | 24M |
| Vrsta sesanja | Pokončni |
| Vrsta sesanja dodatno | HF3 PRO |
| Moč sesanja | 400 W |
| Moč sesanja dodatno | Eco, Standard, Turbo. |
| Osnovne informacije | Čas polnjenja: 4 h. Čas delovanja: do 30 minut. Kapaciteta posode za prah: 0,7 l. Barva: črno/siva. |
| Osnovne informacije dodatno | Intuitiven zaslon. Quick Park – stoji samostojno. Brezkontaktno praznjenje posode za prah. Pralni filter HEPA 13. |
| Dodatne informacije | Motorizirana krtača za vse površine z LED lučko in ANTI-TWIST sistemom. Nastavek za reže. Vgrajen nastavek za prah. |
| Dodatne informacije dodatno | Kapaciteta posede za prah na polnilni postaji: 3 l. Primerne vrečke so H97. |
| Mere (Š x V x G) | 300 x 1120 x 250 mm |
| Teža | 2,5 kg (sesalnik). |
| Teža dodatno | 6,1 kg (sesalnik in polnilna postaja). |
| Garancija v mesecih | 24 |




























Reviews
There are no reviews yet.